٨۸۵۴۳۵۶۱-٠٢١

طراحی و توسعه نرم افزار فراسام

گروه نرم افزاری فراسام آماده انجام پروژه های برون سپاری شده است، ما تمرکز خود را بر تولید با کیفیت، انجام به موقع و کم هزینه پروژه های نرم افزاری قرار داده ایم. فراسام با تجربه ای غنی در تولید و توسعه نرم افزار، مدیریت پروژه و استانداردهای دقیق کیفیت در این حوزه به شما کمک می کند تا در توسعه کسب و کار خود و رقابت با رقبایتان موفق باشید.

گروه فراسام در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان خود و به منظور استفاده بهینه مشتریان از نرم افزارهای مورد نیاز در کنار تولید  نرم افزارهای تحت وب و ویندوز خود مانند Staff manager، نرم افزار های موبایل و وب سایت ها و . . . اقدام به تولید نرم افزارهای اختصاصی تحت وب و ویندوز به سفارش مشتری  و توسعه و نگهداری آن ها می نماید.

 بدین ترتیب بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ و همچنین سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی میتوانند با بهره گیری از توانمندی های نیروی متخصص، راه حل های نرم افزاری مناسب نیازمندی مجموعه خود را بیابند و فرایند تولید نرم افزار خود را به ما بسپارند. برنامه نویسان ما از اصول مشخصی و رعایت استاندارد های تعریف شده، فرآیند تولید نرم افزار را در حداقل زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام خواهند داد.

صنایعی که تا به امروز از خدمات نرم افزاری ما استفاده کرده اند: نفت و گاز، بهداشت و سلامت، انرژی، تجارت الکترونیک، بازار سرمایه، کارخانه جات، صنایع غذایی ، صنایع ساختمان و...

اندیشه ها و ایده های خلاق شما با تیم جوان و با تجربه ما تجسم خواهد یافت. ما با استفاده از متدولوژی های تولید نرم افزار Scrum، Agile، RUP و تکنولوژی های گوناگون پیاده سازی بر روی بستر های مختلف پاسخ مناسبی به نیاز های پروژه خواهیم داد.

 


ما معمولاً تولید نرم افزار را طی مراحل زیر انجام می دهیم:

  -1شناخت کامل نیازمندی و وظیفه ای که نرم افزار باید بر عهده داشته باشد.

  -2امکان سنجی به بررسی نیازمندی های اجرای پروژه و امکانات موجود مجموعه می پردازد.

  -3تحلیل و طراحی که با توجه به اطلاعات به دست آمده از مراحل 1 و 2 به تحلیل و طراحی اولیه می پردازیم که عموماً منجر به طراحی کلاسها و بانک اطلاعاتی می گردد.

  -4پیاده سازی که همان کدنویسی نرم افزار با توجه به طراحی انجام گرفته است.

  -5تست و رفع اشکال اولیه

  -6تحویل نسخه بتا

  -7رفع اشکال و تحویل نسخه نهایی

  -8نگهداری و توسعه